İbrahim Murat Gündüz’den The economist’e cevap “Türk’ü öldürebilirsiniz ancak yok edemezsiniz”


İbrahim Murat Gündüz’den The economist’e cevap “Türk’ü öldürebilirsiniz ancak yok edemezsiniz”

Türk Milleti tarihte öldü denilen yerde dirilen, bitti zannedildiği anda tarihi yeniden yazmaya başlayan şerefli bir Millettir diyerek söze başlayan İbrahim Murat Gündüz, Batı propagandasının öncüsü The Economist dergisinin 6 Şubat tarihli haberindeki “silahlı çatışma” vurgusuna Fransız tarihçi Jean Paul Roux’un hafızalara kazınan meşhur sözü ile cevap verdi “Türkler’de imparatorluk kurma eğilimi vardır, Türk kelimesinin anlamı yeryüzünün hükümdarı demektir.. Ve ALLAH’ın , Türkler’i dünyaya ‘NİZAM’ vermesi için yarattığına inanıyorum.”

Ne oyun kurarlarsa kursunlar Büyük Türk Milleti’nin, tarihte olduğu gibi bugünde tekrar başını kaldıracağına inancım tamdır diyen İbrahim Murat Gündüz, batıdan gelen dostluk mesajları için ise “bana hiç inandırıcı gelmiyor” ifadesini kullandı.

Türkiye’nin bağımsız politikalarından rahatsız olan Batılı ülkelerden üst üste deprem mesajı altında tehdit açıklamaları gelmeye başladığını belirten İbrahim Murat Gündüz: İlk harekete geçen ABD oldu. Pentagon yaptığı açıklamada Türkiye’nin gerekli desteği istemesi halinde USS George Bush HW savaş gemisinin “deprem yardımında” bulunmak için bölgeye göndeceğini, “Deprem yardımı” bahanesiyle Türkiye kıyılarına savaş gemisi göndermeye hazırlanan ABD, depremden hemen sonra PKK’nın Suriye kolu olan Suriye Demokratik Güçleri ’ne kritik bir yardımda bulunduğununun bilindiğini, ABD’nin SDG’ye destek açıklamasından saatler sonra PKK, Suriye’nin kuzeyinden Türkiye’nin Öncüpınar Sınır Karakolu’na bir saldırı düzenlediğini tüm Türk Emniyet Güçlerince bilindiğini ve bahse konu Amerikan uçak gemisininTürk karasularına asla giremeyeceğini belirten İbrahim Murat Gündüz . Amerika’nın bu kirli planına Amerikalı bir profesörün sarfettiği meşhur bir söz ile cevap verdi “Fatih 10 sene daha tahtta kalsaydı hepimiz Müslüman olacaktık.” Yani siz Amerikalılar uçak geminizdeki mürettebatın Müslüman olmasını istiyorsanız kapımız size açık dedi.

Bize dost görünen fakat dostumuz olmayan Fransa’nın fade özgürlüğü kahramanı” Charlie Hebdo dergisinin “Türkiye’de deprem oldu. Tank göndermeye gerek kalmadı” başlıklı aşağılık karikatürüne ise çok öfkelendiğini belirten İbrahim Murat Gündüz “Bana Türkler’den kurulu bir ordu verin dünyayı rehin alayım” diyen Fransız komutan Napolyon’un bile Türk hayranı olduğunu söyledikten sonra Bizler 75 yaşında iken Napolyon’u hezimet uğratan Cezzar Ahmet Paşa’nın torunlarıyız, Siz Fransızlar 75 yaşındaki bir Türk konutanı olan Cezzar Ahmet Paşa’nın ordunuzu darmadağın etmesinden ders almadıysanız biz torunları olarak istediğiniz zaman istediğiniz yerde size tekrar ders vermeye her daim hazırız dedi.

b315abe6-11cf-4acc-99cf-6754780b29cd.png

AKKA ZAFERİ, 10 MAYIS 1799TARİHİNDE NAPOLYON’A “KADER BENİ BİR İHTİYARIN OYUNCAĞI YAPTI.” DEDİRTEN MUHAREBEDİR

Osmanlının Fransızlara karşı 10 Mayıs 1799 Tarihinde kazandığı AKKA ZAFERİ Fransızlara karşı Akka Kalesi’ni kahramanca savunarak zafer kazanan Efsane Komutan Cezzar Ahmet Paşa’nın karşısında tarihteki ilk yenilgisini yaşayan Napolyon Bonapart’a ”Akka’da durdurulmasaydım, bütün Doğu’yu ele geçirebilirdim!” sözünü söyletmiştir.

Tarihini bilmeyen milletler destan yazamaz. Gurur duyulacak bir tarihimiz var. 7 Mayıs 1804’te vefat eden Cezzar Ahmed Paşa, Ruhun şad mekanın Cennet olsun.

https://www.yenihaberden.com/service/amp/ibrahim-murat-gunduz-1761125h.htm

https://www.yenihaberden.com/service/amp/ibrahim-murat-gunduz-izmirli-oguzhan-yar-ile-ilgili-sert-konustu-1757441h.htmSource link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*