Konya’da liseli kıza cinsel istismarda yeni gelişme! Tutuklandı


Konya’da, elektrik ustası Ahmet Mandal’ın (35) cinsel istismarda bulunduğu lise öğrencisi G.A.’nın (17) ailesinin avukatı Mehmet Onur Güleç’in, okul müdürleri Harun Avcu ve A.S.K. ile diğer şüphelilerin tutuklanması yönünde Cumhuriyet Başsavcılığı’na yaptığı talep kabul edildi. G.A.’nın kendi okul müdürü Harun Avcu tutuklandı.

Konya’da lisede son sınıfta eğitim gören G.A.’nın, kasım ayı başında derslerinde başarılı olduğu için “MİT’e memur olarak” alınacağı vaadiyle kandırılarak hayatı karartıldı.

g-a.jpg

OKUL MÜDÜRÜ TUTUKLANDI

Konya’da, elektrik ustası Ahmet Mandal’ın (35) cinsel istismarda bulunduğu lise öğrencisi G.A.’nın (17) ailesinin avukatı Mehmet Onur Güleç’in, okul müdürleri Harun Avcu ve A.S.K. ile diğer şüphelilerin tutuklanması yönünde Cumhuriyet Başsavcılığı’na yaptığı talep kabul edildi.

Bunun üzerine G.A.’nın kendi okul müdürü Harun Avcu, odasında G.A. ve Mandal’ın dini nikahının kıyıldığı okulun kadın müdürü A.S.K., eşi M.K. ile Mandal’ın koruması olarak tanıttığı A.A., polis tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerden Harun Avcu, sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Kadın müdür A.S.K., eşi M.K. ve A.A. ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Konya'da liseli kıza cinsel istismarda yeni gelişme! Tutuklandı

Konya'da liseli kıza cinsel istismarda yeni gelişme! TutuklandıSource link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*