Konya’da minikler okulu organik ürünlerle buluşturdu


Konya’da anasınıfı öğrencileri kolları sıvadı ve tezgahlarının başına geçtiler. Doğal, organik ve taze ürünlerini Armağan Koleji ailesiyle buluşturdular. Okul 1. sınıf öğretmen duası ile pazarda satışlar başladı.

whatsapp-gorsel-2023-12-19-saat-12-39-55-de4ae78f.jpg

‘GELİRLERLE GAZZE’YE YARDIM YAPILDI’

Okul Müdürü Cafer Oktar “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası etkinlikleri kapsamında tüm sınıflarımızda etkinlikler yapılmakta ve yerli malları kullanmanın ve tüketmenin önemine dikkat çekiliyor. Anasınıfımız geleneksel etkinliklerini başarılı bir şekilde gerçekleştirdiler. Öğrencilerin heyecanları ve mutlulukları yüzlerinden belli.

whatsapp-gorsel-2023-12-19-saat-12-39-56-c9a478bd.jpg

Anasınıfı öğretmenlerimiz Emine Aktaş ve Nadire Yayar’a bu güzel etkinlik için teşekkür ederiz.” dedi. Satışlarda elde edilen gelirler ile Gazze’ye yardım yapıldı. Etkinliğe katılan velilerimiz Köy Pazarının ardından 2A sınıfının hazırlamış olduğu Dedelerimizden Armağan Sergimizi ziyaret ettiler.

whatsapp-gorsel-2023-12-19-saat-12-39-55-5c84fed6.jpg

Sınıf Öğretmenimiz Sebiha Özdemir “Kültürel mirasımızı korumak ve kültürümüzü tanımak adına böyle bir etkinlik düzenledik. Etkinliğimizde 80 li yılların araç gereç ve teknolojik ürünleri tanıttık. Dedelerimizin günümüze nazaran zorlu yaşam mücadelerini görmüş oldular.” dedi.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*