Teknik Direktörler ortak yayında konuştu


Türkiye’nin en büyük afetinde Süper Ligin Teknik Direktörleri acıları sarmak için ortak yayında buluştu.

Türkiye’nin en büyük afetinde Süper Ligin Teknik Direktörleri acıları sarmak için ortak yayında buluştu. İlhan Palut ve Ömer Erdoğan’ın ev sahipliğinde birçok teknik direktör üzüntülerini dile getirdiler. Miktarın konuşulmadığı yayında destek sözleri verildi.

Teknik Direktör İlhan Palut, “Ben Hataylıyım. Ancak bu acının il il farklılığı yok. Çok üzgünüm. Bölgede taş kaldırandan dua edenlere kadar herkesten Allah razı olsun. Oradaki insanlara çok yardım edildi. Fakat daha fazla yardım etmek zorundayız. Yayınımızda miktar konuşmayacağım ama herkes gönlünce yardım etmesini istiyorum. Televizyona bakmaya korkar olduk. Allah bir daha bizlere bu acıyı yaşatmasın”

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, “Çok üzgünüz. Görüntüleri televizyondan üzerinden takip ediyoruz. Neler yapabileceğimizi düşünmemiz lazım. Heyecanımızı yitirmemeliyiz. Kısa vadede bölge için yardım yapıyoruz ama uzun vadede 3-5 yıl daha bölgeye yardım etmeliyiz”

Teknik Direktör Ömer Erdoğan, “Hatay’da 2 sene teknik direktörlük yaptım. Çok güzel bir şehir ve camia. İnsanların tanıdığı yerden acılar alması çok üzüyor. Deprem bölgelerinde görev aldım. Herkes elinde ne varsa paylaşmak istiyor. Tek tesellimiz şu günlerde kenetlenme refleksimizin olması. Sadece şimdi değil hayatımız rutininde devam ettikten sonra da bu acıyı unutmamalıyız. Destek olmaya devam etmeliyiz”

hocalar-2-001.jpg

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, “Sözün bittiği yerdeyiz. Konuşmakta zorluk çekiniyorum. Alanda çalışan görevli, gönüllü herkesten Allah yardımcıları olsun. Hem şahsım hem de kulübümüz kısa sürede bir yardım yapacak. Mucizelere şahit oluyoruz. İnşallah daha güzel haberler alırız”

okan-buruk.jpg

Teknik Direktör Erdal Güneş, “Biz depremi yakından şahit olduk. Acıyı tarif etmekte zorlanıyorum. Zor günler geçiriyoruz. Kötü haberler alıyoruz. Allah yardımcımız olsun. Deprem bölgelerine yardım etmeyi unutmamalıyız”

hocalar.jpg

Antrenör Selçuk Şahin, Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin, Alanyaspor Teknik Direktörü Farioli, Teknik Direktör Ersun Yanal, Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan da yayına katılarak yaşadıkları üzüntüleri dile getirip deprem bölgelerine yardım istediler. Volkan Demirel yayına çıkacak durumu olmadığı için yayına bağlanamadığını bildirdi.

UFUK KENDİRCİ- YENİ HABER GAZETESİSource link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*